Spelers:

  • Leticia de Bonilla
  • Sara Reale
  • Annika Ropponen
  • Liza van der Horst
  • Joanne Visscher
  • Carlijn Vlaswinkel
  • Cristine Marchena
  • Lonike Faes
  • Luka Geenen
  • Danique Tieleman
  • Lisanne Spreeuwenberg

Trainer:

  • Har Gubbels

Training:

  • Dinsdag: 19:30 – 21:30
  • Donderdag: 19:30 – 21:30

Lid worden van dit team? Vul het contactformulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

#Team Wedstr.Punten
0Vludoc '98 DS 100
0Tupos DS 100
0Fyrfad DS 100
0Numidia/vcLimac DS 100
0Tecona - ADC DS 300
0VC Voerendaal DS 100
0VC Athos '70 DS 100
0PrismaWorx VC Weert DS 100
0Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 200
0The Athletes Foot/VC Sittardia DS 100
0VC Olympia DS 400
0Ledub DS 300

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
28 sep.16:30VC Olympia DS 4 - Fyrfad DS 1Piushof PANNINGEN
5 okt.15:00Fyrfad DS 1 - The Athletes Foot/VC Sittardia DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
12 okt.16:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 - Fyrfad DS 1De Grenslibel STRAMPROY
19 okt.15:00Fyrfad DS 1 - Vludoc '98 DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
2 nov.19:00VC Athos '70 DS 1 - Fyrfad DS 1De Kruisweide SEVENUM
9 nov.15:00Fyrfad DS 1 - VC Voerendaal DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
16 nov.19:45Tecona - ADC DS 3 - Fyrfad DS 1Overmunthe URMOND
23 nov.15:00Fyrfad DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
30 nov.15:00Fyrfad DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
7 dec.17:00Ledub DS 3 - Fyrfad DS 1Zuiderpoort BUDEL
14 dec.17:30Tupos DS 1 - Fyrfad DS 1De Kazing BAARLO LB
11 jan.15:00Fyrfad DS 1 - VC Olympia DS 4Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
20 jan.20:00The Athletes Foot/VC Sittardia DS 1 - Fyrfad DS 1Baneberg LANDGRAAF
25 jan.15:00Fyrfad DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
1 feb.14:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Fyrfad DS 1Aan de bron WEERT
8 feb.15:00Fyrfad DS 1 - VC Athos '70 DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
7 mrt.18:00VC Voerendaal DS 1 - Fyrfad DS 1De Joffer (sporthal) VOERENDAAL
14 mrt.15:00Fyrfad DS 1 - Tecona - ADC DS 3Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT
21 mrt.17:00Numidia/vcLimac DS 1 - Fyrfad DS 1Sportzaal LINNE
28 mrt.15:00Fyrfad DS 1 - Ledub DS 3Universitair Sportcentrum UM Sports MAASTRICHT

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment